Szeri, szeri lady!

Jest w Internetach akcja, w ramach której blogerzy polecają innych blogerów. Zwie się Share Week. Słyszałam, że generalnie to taki grajdołek, w którym wody megalomanii mieszają się z piaskami samozachwytu. Chcę Ci dziś pokazać, że to taka g. prawda. 

Do mojego zestawienia trafiają trzy silne, inspirujące i pełne pasji kobiety. Paulina, Ryfka i Ela. Dziewczyny udowadniają, że w Internecie istnieje przestrzeń na dyskusję, odpowiedzialny wybór i ciekawość świata.

 → Słabe żarty & Mocne zdjęcia


Już sam slogan daje prawo przypuszczać, że nie będzie nudno. Ela patrzy na świat z dystansem i ciekawością. Jej poczucie humoru widać nie tylko w stawianych słowach, ale także – a może przede wszystkim – na zdjęciach. Reportaże Nieśmigielskiej nie mają sobie równych! Świat, który pokazuje jest lekko zakurzony, pomazany sprayem, a do tego z lekka zaprawiony sarkazem. Autentyczny.

Share Weeks - bloger blogerowi

Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie


Setki kilometrów pokonanych na rowerze, ulice Krakowa, muzyka i ulubione seriale – między innymi to nas łączy. A pod frazą między innymi, kryje się głęboka potrzeba wpływania na otaczający świat. Ryfka zmienia swój i mój świat bez fanatyzmu i bez spiny. Codziennie inspiruje mnie do podejmowania prostych decyzji z odpowiedzialnością. Wielorazowe pojemniki, przemyślane zakupy, płócienne worki i mądre decyzje w kuchni. Tak nie wiele, a bardziej zero waste.

Share Weeks - bloger blogerowi

Obrazki Blondynki


Za każdym razem, gdy odwiedzam tą wirtualną przestrzeń czuję w sercu ciepło. Świat, zamknięty przez Paulinę w prostokątnych obrazkach sprawia, że powstrzymuję oddech. Uginam kolana przed pięknem, pełnym pyłu światłem i kolorytem naszej planety. Zafascynowana patrzę w oczy ludzi, którzy mieli zaszczyt stanąć oko w oko z obiektywem Pauliny. Jej zazdroszczę, że mogła ich poznać.

Share Weeks - bloger blogerowi

O autorce
Fru
Wszystko co się dzieje w moim świecie dzieje się zazwyczaj w moim własnym środku. Tam przeżywam zachwyt, radość i smutek. Od dziecka zwijam wszystkie myśli i słowa w kulki, a potem upycham wewnątrz. To daleko posunięty introwertyzm wg fachowców od ludzkiej duszy. Ja zazwyczaj mówię krótko, że jestem popie… tzn. chciałam rzec, iż stworzyciel spaprał lekko robotę tworząc Magdalenę. Z tego spaprania wziął się pomysł na blog podróżniczy. Wszak po cóż kisić w sobie te wszystkie słowa jeśli można podzielić się wewnętrznym słowotokiem z bezpiecznych, domowych pieleszy?

Komentarze

8 Komentarze
 1. napisała
  Szafa Sztywniary
  Mar 31, 2018 Reply

  Wielkie dzięki za wyróżnienie! Jak każdy zrobi troszkę, to razem wyjdzie całkiem sporo dobrego 🙂

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Kwi 4, 2018 Reply

   Dokładnie tak 🙂 Ziarnko do ziarnka i takie tam!

 2. napisała
  Przemek Zając
  Kwi 1, 2018 Reply

  Fajna akcja!

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Kwi 4, 2018 Reply

   Prze-fajna! 😀

 3. napisała
  nieśmigielska.com
  Kwi 5, 2018 Reply

  magda, dziękuję! <3

  widzialam, że się widzimy za lekko ponad tydzień, co? 🙂

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Kwi 5, 2018 Reply

   Jeśli nie stchórzę i odkryję czy schronisko młodzieżowe = 3Bros czy to coś innego i straszy 😛

   • napisała
    nieśmigielska.com
    Kwi 5, 2018 Reply

    Jesli Cie to pocieszy w jakikolwiek sposob, to moj Tomasz tez spi w schronisku mlodziezowym 😉
    ja mam jednak napisane ze 3bros.
    Ale nie przejmuj sie, ja w zeszlym roku spałam gdzieś indziej i w niczym to nie przeszkadzalo!

 4. napisała
  Agnieszka
  Cze 4, 2018 Reply

  Podoba mi się taka inicjatywa, że blogerzy polecają swoim czytelnikom blogi, które czytają. Mnie na przykład zawsze takie coś ciekawi i z reguły takie propozycje przypadają mi do gustu.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Join to Instagram