Czeluści Internetu: Share Week 2017

Osobiście wierzę, że istnieją Czeluści Internetu. Zamieszkują je boskie istoty, które komunikują się z nami przy pomocy klawiatury, wartkich rdzeni oraz kabla światłowodowego. Co ciekawe, osobników tych cechuje to, że ich myśli wyprzedzają fizyczność. Tworzą, inspirują, zmuszają do myślenia. Dopiero na koniec łamią serca milionom absztyfikantów i absztyfikantek. 

 

Dziś w ramach akcji Share Week 2017 podzielę się z Tobą hiperłączami do owej Czeluści. Doładnie do trzech jej bywalców, którzy mnie wzruszają, dopingują i rozpędzają pochmurny nastrój rozśmieszając do łez!

 

Nadia vs. the World


Nadia to młoda dziewczyna z Krakowa, która wyruszyła w samotną podróż dookoła świata. W trakcie tej 17 miesięcznej podróży zapytała mieszkańców naszej planety co sprawia, że wstają każdego dnia. Ta dziewczyna ma w sobie niesamowite pokłady empatii, mądrości i ciekawości świata. Nie tylko układa słowa w piękne zdania lecz przede wszystkim zmusza do zatrzymania się i zadania ważkiego pytania: czy żyję właściwie? Po swojemu.

Link: nadiavstheworld.com

 

Janina Daily


Pierwsza Kobieta na Świecie, która w ramach ćwiczeń DIY pokazała jak wyciąć sobie absztyfikanta z kartonu. Miłośniczka Fok. Orędowniczka Sarkazmu i Ironii. Sama napisała o sobie:

Najwięcej czasu w życiu zajmuje mi czułe pielęgnowanie grządek sarkazmu i rabatek ironii, a także unikanie sportu, bo ja uważam, że człowiek powinien biegać tylko wtedy, kiedy ktoś go goni.

Po takich słowach oczywistym jest, że cały światowy geniusz skumulowany jest w Janinie. Rho, rho!

JaninoBlog: janinadaily.com

JaninoFejsbuń:  facebook.com/janinadaily/

 

Wojażer


Marcin opisuje świat w sposób nietuzinkowy. Koło jego artykułów nie da się przejść obojętnie. Wojażer wciąga jak królicza nora i przenosi Cię do dalekiego świata. Te niezwykłe wspomnienia i myśli z podróży spisane są z wybitnym kunsztem stawiania liter i znaków interpunkcyjnych.

PS. Czuję się zobowiązana ostrzec, że Marcin jest wyjątkowo przekonujący. Kiedyś omal nie pojechałam przez niego na krakowskie Azory w poszukiwaniu malowniczych pól herbacianych. #truestory

link: wesolowski.co

 

Zdjęcie nagłówkowe: passel.co

O autorce
Fru
Wszystko co się dzieje w moim świecie dzieje się zazwyczaj w moim własnym środku. Tam przeżywam zachwyt, radość i smutek. Od dziecka zwijam wszystkie myśli i słowa w kulki, a potem upycham wewnątrz. To daleko posunięty introwertyzm wg fachowców od ludzkiej duszy. Ja zazwyczaj mówię krótko, że jestem popie… tzn. chciałam rzec, iż stworzyciel spaprał lekko robotę tworząc Magdalenę. Z tego spaprania wziął się pomysł na blog podróżniczy. Wszak po cóż kisić w sobie te wszystkie słowa jeśli można podzielić się wewnętrznym słowotokiem z bezpiecznych, domowych pieleszy?

Komentarze

13 Komentarze
 1. napisała
  JaninaDaily
  Mar 26, 2017 Reply

  Oj, Magda, dziękuję! <3 Opis mojej osoby bardzo mnie rozbawił. Cieszę się, że tak wiele osób docenia mój kunszt wycinania chłopaka z kartonu! Nie miamiełam żadnych wątpliwości, że to jest ta umiejętność, której świat potrzebował!

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Mar 26, 2017 Reply

   Składam wniosek o ćwiczenia DIY pt. Jak wytapetować ściany komentarzem od Janiny? <3

 2. napisała
  Kinga Nowak || Kinga On Tour
  Mar 26, 2017 Reply

  Znam dwa blogi – Nadii oraz Wojażera, oba chętnie czytam. Środkowego bloga zupełnie nie kojarzę, ale chętnie zajrzę 🙂

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Mar 26, 2017 Reply

   Zajrzyj koniecznie! Janina jest the best 😀 Ps. Myślałam, że wszyscy ją znają…

 3. napisała
  Nadia vs. the World
  Mar 26, 2017 Reply

  Magda, Twój lid skradł moje serce. Dzięki za wyróżnienie <3.

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Mar 26, 2017 Reply

   Nie ma za co, zasłużyłaś dziewczyno! 🙂

 4. napisała
  Agni
  Mar 28, 2017 Reply

  Przyznaję, że blogi podróżnicze lubię – i nie lubię – odwiedzać. Z jednej strony szukam jakichś ciekawostek, porad odnośnie tanich lotów, noclegów itp., a z drugiej strony dostaję skrętu kiszek, że tyle pięknych miejsc na świecie a ja na razie nie mam w żaden sposób możliwości żeby je odwiedzić. Ale wierzę, że jak dzieci podrosną, to jak wyruszymy to od razu dookoła świata 😉 PS: Jestem u ciebie zrządzeniem losu już 3 raz 🙂 to chyba przeznaczenie 😀

  http://matkowac-nie-zwariowac.blogspot.com/

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Mar 28, 2017 Reply

   Nawet z maluchami można podbijać świat 🙂 Spróbuj!

 5. napisała
  Jacek eM: dizajnuch
  Kwi 4, 2017 Reply

  Janina wygrywa tegoroczny Share Week – w końcu czas Ją poznać, bo kompletnie nie kojarzę 🙂

  • napisała
   Magda | frugru.pl
   Kwi 4, 2017 Reply

   Na Potęgę Posępnego Labradora! Ja byłam święcie przekonana, że Janinkę wszyscy znają!

   • napisała
    Jacek eM: dizajnuch
    Kwi 4, 2017 Reply

    Nadrobimy, spokojnie 🙂

 6. napisała
  Joanna/places2visit.pl
  Kwi 18, 2017 Reply

  O tak, Marcin z Wojażera potrafi napisać :), prorokuję, że jak się da namówić na napisanie książki to z miejsca stanie się bestsellerem 😉

 7. napisała
  Pani Miniaturowa
  Kwi 18, 2017 Reply

  Potajemnie kocham się w Janinie, ale Ona nie dostrzega moich nieśmiałych zalotów. Najwyraźniej jestem za mało focza 😀 hahahaha tzn…warstwę tłuszczyku już mam. Pracuję nad resztą 😀 hahahaha

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Join to Instagram